Producenci

ATE

ATE

ATE - specjalista od hamulców i ekspert od przyspieszania. Od wielu lat dynamizuje rynek, lansuje nowości techniczne i stoi u boku przemysłu motoryzacyjnego jako partner w rozwoju. Oferuje wysokogatunkowe komponenty, takie jak części eksploatacyjne do hamulców, elementy hydrauliczne oraz specjalistyczne narzędzia i urządzenia kontrolne. W rozwój produktów ATE zaangażowane zostało mnóstwo doświadczenia i pracy umysłowej. Jako specjalista od systemów hamulcowych ATE od ponad 100 lat wyznacza standardy w zakresie jakości i innowacyjności. Kompetencje w zakresie badań, produkcji uczyniły z ATE dostawcę części pierwszego montażu dla wiodących firm przemysłu motoryzacyjnego.

Zobacz produkty firmy ATE >>

CASTROL

CASTROL

CASTROL to jeden z największych na świecie producentów olejów silnikowych i środków smarnych. Zaawansowane rozwiązania stosowane w olejach CASTROL tworzone są w centrach technologicznych w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Indiach, Japonii, Stanach Zjednoczonych i Chinach. Koncern dostarcza oleje dostosowane do każdego rodzaju pojazdów. Nierozłączną częścią polityki biznesowej firmy CASTROL jest współpraca z koncernami samochodowymi (m.in. Toyotą, DAF, Fordem, Volvo czy MANem). Dzięki swoim osiągnięciom i 110-letniej praktyce CASTROL oferuje najwyższej jakości oleje.

Zobacz produkty firmy CASTROL >>

FILTRON

FILTRON

Firma powstała w roku 1982 w Gostyniu, w Wielkopolsce. W związku z dynamicznym rozwojem technologicznym oraz innowacyjnością rozwiązań filtry marki FILTRON są najczęściej używanymi przez mechaników nie tylko w Polsce, ale też w całej Europie. Gostyńska fabryka produkuje ponad 90 milionów filtrów rocznie. Od roku 2016 firma jest częścią grupy MANN+HUMMEL – największego na świecie koncernu – specjalisty w technologii filtracji. Marka FILTRON oferuje ponad 2700 typów filtrów, które przeznaczone są nie tylko do motoryzacji, ale również do maszyn, urządzeń specjalistycznych, sprzętu ciężkiego. Filtry FILTRON produkowane są na nowoczesnych liniach produkcyjnych. Fabryki FILTRON stosują systemy zarządzania jakością wg normy ISO/TS 16949:2009.

Zobacz produkty firmy FILTRON >>

KNECHT

KNECHT

W latach 20-tych XX wieku bracia Mahle założyciele niewielkiego warsztatu rozpoczęli produkcję tłoków silnikowych z lekkich stopów metali. Produkty te bardzo szybko podbiły rynek motoryzacyjny i zastąpiły stosowane dotychczas stalowe tłoki. Wkrótce została opracowane technologia produkcji udoskonalonych filtrów oleju, powietrza i paliwa. Poczynając od lat 30-tych przedsiębiorstwo dołączało do swojego asortymentu kolejne elementy silników samochodowych. W roku 1971 ogłoszone zostało powstanie grupy Mahle, skupiającej wszystkie funkcjonujące dotąd osobno przedsiębiorstwa. Firma wykupiła również udziały w austriackich i niemieckich zakładach Knecht, produkujących filtry motoryzacyjne. Obecnie części samochodowe produkowane są w 100 fabrykach grupy rozmieszczonych na całym świecie. W ofercie filtrów marki Knecht znajdują się nowoczesne produkty dla szerokiego wachlarza pojazdów silnikowych.

Zobacz produkty firmy KNECHT >>

MANN-FILTER

MANN-FILTER

Marka MANN – FILTER to ponad 60-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Firma oferuje pełną gamę filtrów powietrza, oleju i paliwa stosowanych w samochodach osobowych, ciężarowych oraz w przemyśle. MANN FILTER to część koncernu MANN + HUMMEL. Marka specjalizuje się w produkcji wszelkiego rodzaju filtrów. Firma posiada ponad 40 przedstawicielstw na całym świecie. Produkty MANN FILTER to wysoki poziom jakości wykonania oraz bezpieczeństwa pracy.

Zobacz produkty firmy MANN-FILTER >>

MANNOL

MANNOL

Firma Sudheimer Car Technik-Vertriebs GmbH wytwarza produkty pod markami SCT-Germany oraz MANNOL i dystrybuuje je w 52 krajach, na pięciu kontynentach. MANNOL oferuje oleje, smary, płyny oraz niezwykle bogatą ofertę produktów do pielęgnacji samochodów. Proponuje konkurencyjne ceny i wysoką jakość dla właścicieli wszystkich samochodów. Przewodnim celem firmy jest wychodzenie naprzeciw rosnącym wymaganiom i potrzebom międzynarodowych partnerów.

Zobacz produkty firmy MANNOL >>